Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Elektronické verze

K některým titulům nabízíme i jejich elektronické verze ve formátu PDF. Po zaplacení objednávky obdržíte e-mailem kód ke stažení e-verze příslušného titulu. (U některých titulů vám bude zpřístupněna možnost stažení elektronické verze, jakmile obdržíme vaši platbu. Odkaz ke stažení najdete v přehledu příslušné objednávky, k němuž se dostanete na stránce Můj účet.)

Není-li v popisu elektronické verze konkrétního titulu řečeno jinak, můžete využít následující výhody:

Pokud si u nás zakoupíte titul v elektronické podobě, můžete si jej v našem e-shopu kdykoli v budoucnu objednat v tištěné podobě (bude-li dosud skladem) a doplatíte jen rozdíl v ceně.

Zakoupíte-li si v našem e-shopu v tištěné podobě titul, který nabízíme i elektronicky, obdržíte na požádání kód ke stažení elektronické verze zdarma.

Pokud jste si někdy dříve zakoupili v našem e-shopu (či v naší dříve provozované kamenné prodejně) titul, který nyní nabízíme i elektronicky, můžete požádat o zaslání kódu ke stažení e-verze. Budeme-li schopni váš nákup identifikovat (zaručujeme pro objednávky učiněné v naše e-shopu od roku 2007 včetně), kód vám zašleme.

zpět
 | Úvod |