Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Slevy "upgrade"


30% sleva

Třicetiprocentní sleva je poskytována majitelům starších verzí (či edicí) produktu při nákupu verze nové. Při jejím uplatnění je nutné odevzdat doklad o vlastnictví předchozí verze. U Dračího doupěte se jedná o rohové certifikáty (je nutné zaslat jak certifikát z Průvodce hrou, tak z Příručky PJ, je-li certifikát i na ní). Jedná-li se o tak stará vydání, že žádný certifikát na poslední straně obálky nemají, je kupónem pro slevu u PPZ znak Altaru z první strany obálky, u PPP nápis PRŮVODCE HROU z první strany obálky. U Pravidel pro Experty - Svět je v takovém případě kupónem pro slevu tabulka s vysvětlivkami k mapě Harlechu na poslední straně obálky.

Zdůrazňujeme, že slevu typu "Upgrade" lze uplatnit pouze při nákupu vyšší verze či edice téhož dílu pravidel, tedy například při nákupu PPZ verze 1.6 je třeba dodat kupony z PPZ verze 1.5 nebo nižší. Nelze například uplatnit slevu typu "Upgrade" při nákupu PPP 1.6 pomocí kuponů z PPZ jakékoliv verze - jedná se vyšší díl pravidel, nikoli vyšší verzi.

U Dračího doupěte Plus je nutné zaslat všechny Certifikáty vlastnictví z té příručky, na kterou chcete slevu uplatnit. Nelze tedy samozřejmě například uplatnit slevu typu "Upgrade" na příručku povolání Bojovník+Čaroděj pomocí certifikátů z příručky povolání Hraničář+Kněz.

Kupony je nutno poslat v samostatném dopise, s uvedením, oč se jedná.

Uplatňování slev

Výše uvedenou slevu lze uplatnit pouze při nákupu v našem e-shopu (v takovém případě uveďte při dokončování objednávky do poznámky, že si přejete uplatnit slevu "upgrade" a zasíláte kupóny; po obdržení kupónů vám bude sdělena cena po slevě), případně v prodejním stánku ALTARu na GameConu.

Sleva se vypočítává z obvyklých cen platných v našem e-shopu, nelze ji kombinovat s krátkodobými akčními slevami.

zpět
 | Úvod |