Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Připravujeme

Na této stránce naleznete seznam titulů, jejichž vydání ALTAR teprve plánuje, případně čerstvě vydaných. Jedná se jak o nové publikace, tak dotisky publikací již rozebraných. U každého produktu jsou uvedeny všechny informace, které máme k dispozici, takže rozhodně nemá smysl ptát se nás na další podrobnosti o uváděných titulech; to se týká především ceny a data vydání.

  • Colossal Arena – je karetní hra od známého designéra Reinera Knizii, jejíž české vydání s ilustracemi Jana Patrika Krásného vyšlo na podzim 2009.
  • Dorn – Tato hra, jež by se dala připodobnit k deskové verzi Dračího doupěte, se dočkala již 2. vydání. Na podzim 2009 vyšlo rozšíření Kostějův věčný návrat.
  • Asterion je svět nejen pro Dračí doupě a Dračí doupě Plus, který se stále rozvíjí. V říjnu 2009 vyšel nový geografický modul Krajiny za obzorem: Stíny jihu. další atsreionské moduly budou vycházet u nakldatelství Mytago.
    Většina starších modulů je vyprodána, o způsobu jejich zpřístupnění novým hráčům se rozhoduje. Podstatné informace z Dálav jsou zakomponovány do Času temna.
  • Proroctví – Desková hra z dílny Vladimíra Chvátila (mimo jiné autor Arény, Graenalandu a gamebooku O Norikovi) svou atmosférou přípomínající legendární Talisman – a v mnohém ještě lepší než Talisman. Základní hra se již dočkala třetího vydání, do nějž autor zapracoval změny uskutečněné na základě zkušeností mnoha hráčů.
    Vláďa tvoří i rozšiřující moduly. První z nich, Dračí říše, již získal mezi hráči velkou oblibu. V červnu 2010 vyšlo nové vydání, upravené tak, aby bylo lépe slučitelné s 3. vydáním základní hry.
    Další rozšíření Vodní říše podobně jako Dračí říše neobsahuje jen další sféru, ale i nové kartičky do základu a také tzv. Ostrov pokladů s velmi zajímavými předměty. Pro možnost použití s 3. vydáním základní hry byl vyroben doplňující balíček karet, nyní je tedy Vodní říši možné použit s libovolným vydáním základní hry.
zpět
 | Úvod |