Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Dračí doupě II - e-verze

180,- Kč

Vždy doprava zdarma

Tuto příručku si můžete zakoupit i v elektronické podobě ve formátu PDF. Oproti tištěné knize obsahuje navíc:
- kapitolu Nápady pro výpravy (14 stran)
- rozšíření Bestiáře o varianty některých bytostí v kategoriích Lidé a Běsi (2 strany)
- rejstřík
Čísla stránek v obsahu a v rejstříku fungují jako hypertextové odkazy na konkrétní místa v knize.

Pokud se kdykoli později rozhodnete pro následné zakoupení tištěné příručky v našem e-shopu, bude vám po objednání odečtena sleva 120 Kč (při dokončování objednávky uveďte do poznámky, že si přejete tuto možnost využít). Tutéž slevu můžete získat, pokud jste si již dříve u nás zakoupili tištěnou příručku, nebo si ji zakoupíte současně s elektronickou verzí. (Pozor, systém neodečítá slevu automaticky, nedoporučujeme tedy v takovém případě volit platební metodu GoPay.)

Jakmile obdržíme vaši platbu, bude vám zpřístupněna možnost stažení elektronické verze. Odkaz ke stažení najdete v přehledu příslušné objednávky, k němuž se dostanete na stránce Můj účet.

Pokud jste si u nás již zakoupili tištěnou příručku a požádali jste o elektronickou verzi se slevou, zašleme vám po zaplacení kód ke stažení, ten zadejte do příslušného okénka a kliknutím na Stáhnout si e-verzi stáhněte.

Kód pro stažení:  • Výrobce: ALTAR

Vyberte prosím:

Ke stažení

Tento produkt byl přidán dne Wednesday 14. December 2011.

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu. Pokud vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
 | Úvod |