Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Proroctví - Vodní říše

440,- Kč  390,- Kč
U nás ušetříte: 50,- Kč z ceny


Titul je dočasně vyprodán, dotisk plánován v červenci 2020.

Autorem této hry je Vláďa Chvátil.

Ve druhém rozšíření najdeš další z astrálních světů – Vodní říši. Tato hra není bez základního modulu samostatně hratelná.

Ponoř se do nezměrné hlubiny a pokus se získat artefakt ukrytý až na samém dně. V cestě ti budou stát strašlivé víry a podmořské proudy, bájné obludy i tajemné bytosti z těch nejdávnějších legend. Vypravíš-li se do Vodní říše, vrátíš se silnější, moudřejší a obtěžkán poklady – pokud se ovšem vrátit dokážeš. A to není vše! Na pustém ostrově uprostřed herního plánu před staletími nejslavnější pirát všech dob ukryl ty nejúžasnější předměty, které kdy lidská ruka vytvořila. Porozhlédni se během svých dobrodružství po útržcích starých map, a pokus se některý z těchto předmětů najít. Svatý grál, Kámen mudrců či Křišťálová koule osudu ti mohou pomoci ve tvé cestě na královský trůn více, než co jiného.

Toto rozšíření je možné použít s libovolným vydáním základní hry.

Proroctví - Vodní říše na BoardGameGeek.com - EN


vyprodáno
  • Výrobce: ALTAR


Tento produkt byl přidán dne Thursday 07. September 2006.

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu. Pokud vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
 | Úvod |