Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

Připravujeme

Na této stránce naleznete seznam titulů, jejichž vydání ALTAR teprve plánuje, případně čerstvě vydaných. Jedná se jak o nové publikace, tak dotisky publikací již rozebraných. U každého produktu jsou uvedeny všechny informace, které máme k dispozici, takže rozhodně nemá smysl ptát se nás na další podrobnosti o uváděných titulech; to se týká především ceny a data vydání.

 • Dračí doupě II – je nástupcem původního Dračího doupěte, s větším důrazem na příběh. V roce 2012 vyšel samostatný Bestiář a v roce 2013 rozšiřující příručka Hry mocných.
  Na konec roku 2017 připravujeme k vydání první příručku nového oficiálního světa pro Dračí doupě, nazvanou Neviditelná kniha: Neklidný Tauril.
 • Asterion je svět nejen pro Dračí doupě a Dračí doupě Plus, který se stále rozvíjí. V říjnu 2009 vyšel nový geografický modul Krajiny za obzorem: Stíny jihu. další asterionské moduly budou vycházet u nakladatelství Mytago.
  Většina starších modulů je vyprodána, o způsobu jejich zpřístupnění novým hráčům se rozhoduje. Podstatné informace z Dálav jsou zakomponovány do Času temna.
 • Hobiti – Karetní párty hra Petra "Killmana" Krále s ilustracemi Jakuba "Draka" Kočího, od roku 2013 nově vydávaná nakladatelstvím ALTAR. V roce 2014 vyšlo samostatně hratelné rozšíření Dlouhé svátky a na podzim 2017 připravujeme rozšíření Nové pochoutky.
 • Proroctví – Desková hra z dílny Vladimíra Chvátila (mimo jiné autor Arény, Graenalandu a gamebooku O Norikovi) svou atmosférou přípomínající legendární Talisman – a v mnohém ještě lepší než Talisman. Základní hra se již dočkala třetího vydání, do nějž autor zapracoval změny uskutečněné na základě zkušeností mnoha hráčů.
  Vláďa tvoří i rozšiřující moduly. První z nich, Dračí říše, již získal mezi hráči velkou oblibu. V červnu 2010 vyšlo nové vydání, upravené tak, aby bylo lépe slučitelné s 3. vydáním základní hry.
  Další rozšíření Vodní říše podobně jako Dračí říše neobsahuje jen další sféru, ale i nové kartičky do základu a také tzv. Ostrov pokladů s velmi zajímavými předměty. Pro možnost použití s 3. vydáním základní hry byl vyroben doplňující balíček karet, nyní je tedy Vodní říši možné použit s libovolným vydáním základní hry.
 • LeXEso – je zábavně naučná stolní hra pro celou rodinu, kterou vytvořil Jakub "Drak" Kočí. Vyšla na podzim 2014.
zpět
 | Úvod |