Svět plný dobrodružství

Elektronické verze

K některým titulům nabízíme i jejich elektronické verze ve formátu PDF. Jakmile obdržíme vaši platbu, bude vám zpřístupněna možnost stažení elektronické verze. Odkaz ke stažení najdete v přehledu příslušné objednávky, k němuž se dostanete na stránce Váš účet.)

Není-li v popisu elektronické verze konkrétního titulu řečeno jinak, můžete využít následující výhody:

  • Pokud si u nás zakoupíte titul v elektronické podobě, můžete si jej v našem e-shopu kdykoli v budoucnu objednat v tištěné podobě (bude-li dosud skladem) a doplatíte jen rozdíl v ceně. (Při dokončování objednávky uveďte do poznámky, že si přejete tuto možnost využít. Systém ovšem neodečítá slevu automaticky, nedoporučujeme tedy v takovém případě volit platební metodu GoPay.)
  • Zakoupíte-li si v našem e-shopu v tištěné podobě titul, který nabízíme i elektronicky, obdržíte na požádání kód ke stažení elektronické verze zdarma.

Pokud jste si někdy dříve zakoupili v našem e-shopu (či v naší dříve provozované kamenné prodejně) titul, který nyní nabízíme i elektronicky, můžete požádat o zaslání kódu ke stažení e-verze. Budeme-li schopni váš nákup identifikovat (zaručujeme pro objednávky učiněné v naše e-shopu od roku 2007 včetně), kód vám zašleme.

Zpět
Copyright © 2024 e-shop nakladatelstvi ALTAR. Powered by Zen Cart