Svět plný dobrodružství

Slevy "upgrade"


30% sleva

Třicetiprocentní sleva je poskytována majitelům starších verzí (či edicí) produktu při nákupu verze nové. Při jejím uplatnění je nutné odevzdat doklad o vlastnictví předchozí verze.

U Dračího doupěte Plus je nutné zaslat všechny Certifikáty vlastnictví z té příručky, na kterou chcete slevu uplatnit. Nelze tedy samozřejmě například uplatnit slevu typu "Upgrade" na příručku povolání Bojovník+Čaroděj pomocí certifikátů z příručky povolání Hraničář+Kněz.

U Dračího doupěte II je nutné zaslat zadní stranu obálky příslušné příručky (stačí dolní polovina s ISBN a čárovým kódem).

Doklady o vlastnictví je nutno poslat v samostatném dopise, s uvedením, oč se jedná. Pokud jste si však starší vydání zakoupili v tomto našem e-shopu, stačí nám to sdělit a nic posílat nemusíte.

Uplatňování slev

Výše uvedenou slevu lze uplatnit pouze při nákupu v našem e-shopu (v takovém případě uveďte při dokončování objednávky do poznámky, že si přejete uplatnit slevu "upgrade" a zasíláte kupóny (nebo že jste starší vydání zakoupili přímo v našem e-shopu); po obdržení kupónů vám bude sdělena cena po slevě), případně v prodejním stánku ALTARu na GameConu.

Sleva se vypočítává z obvyklých cen platných v našem e-shopu, nelze ji kombinovat s krátkodobými akčními slevami.

Zpět
Copyright © 2024 e-shop nakladatelstvi ALTAR. Powered by Zen Cart