Svět plný dobrodružství

Připravujeme

Na této stránce naleznete seznam titulů, jejichž vydání ALTAR teprve plánuje, případně nejnověji vydaných. Jedná se jak o nové publikace, tak dotisky publikací již rozebraných. U každého produktu jsou uvedeny všechny informace, které máme k dispozici, takže rozhodně nemá smysl ptát se nás na další podrobnosti o uváděných titulech; to se týká především ceny a data vydání.

 • Dračí doupě II – je nástupcem původního Dračího doupěte, s větším důrazem na příběh. V roce 2012 vyšel samostatný Bestiář a v roce 2013 rozšiřující příručka Hry mocných.
  Na podzim 2017 vyšlo přepracované a doplněné vydání základní příručky, v létě 2019 upravené vydání Bestiáře. Nové vydání Her mocných připravujeme.
  V roce 2017 vydalo nakladatelství Mytago první příručku nového oficiálního světa pro Dračí doupě, nazvanou Neviditelná kniha: Neklidný Tauril.
 • Asterion je svět nejen pro Dračí doupě a Dračí doupě Plus, který se stále rozvíjí. Od roku 2010 vycházejí asterionské moduly u nakladatelství Mytago.
  Většina starších modulů je vyprodána, o způsobu jejich zpřístupnění novým hráčům se rozhoduje. Podstatné informace z Dálav jsou zakomponovány do Času temna.
 • Hobiti – Karetní párty hra Petra "Killmana" Krále s ilustracemi Jakuba "Draka" Kočího, od roku 2013 vydávaná nakladatelstvím ALTAR. V roce 2014 vyšlo samostatně hratelné rozšíření Dlouhé svátky. Připravujeme rozšíření Nové pochoutky.
  Hra je dočasně vyprodána, dotisk vyjde na podzim 2022,
 • Proroctví – Desková hra z dílny Vladimíra Chvátila (mimo jiné autor Arény, Graenalandu a gamebooku O Norikovi) svou atmosférou přípomínající legendární Talisman – a v mnohém ještě lepší než Talisman. Základní hra se již dočkala třetího vydání, do nějž autor zapracoval změny uskutečněné na základě zkušeností mnoha hráčů.
  Vláďa vytvořil i rozšiřující moduly. První z nich, Dračí říše, již získal mezi hráči velkou oblibu. V červnu 2010 vyšlo nové vydání, upravené tak, aby bylo lépe slučitelné s 3. vydáním základní hry.
  Další rozšíření, Vodní říše, podobně jako Dračí říše neobsahuje jen další sféru, ale i nové kartičky do základu a také tzv. Ostrov pokladů s velmi zajímavými předměty. V prosinci 2020 vyšlo nové vydání, které je již možné použit pouze s 3. vydáním základní hry.
 • LeXEso – je zábavně naučná stolní hra pro celou rodinu, kterou vytvořil Jakub "Drak" Kočí. Vyšla na podzim 2014.
 • O Norikovi - Nové vydání tohoto gamebooku vyšlo v prosinci 2021.
Zpět
Copyright © 2024 e-shop nakladatelstvi ALTAR. Powered by Zen Cart