Svět plný dobrodružství

Dračí doupě Plus

Tištěné příručky DrD Plus již doprodáváme - pokud některou z nich nenaleznete v nabídce, je vyprodána. Dotisk tohoto vydání neplánujeme.

Dračí doupě Plus je RPG hrou, v níž naleznete vše, co vám v relativně jednoduchém původním Dračím doupěti chybělo. Se svým předchůdcem toho nemá mnoho společného, snad jen princip různých povolání jednotlivých postav. Ale i ten je obohacen o velkou spoustu obecných dovedností, které se může naučit každá postava. Nic tedy nebrání například čaroději, aby se naučil dobře bojovat mečem - musí tomu ovšem věnovat dostatek úsilí a trpělivosti.

Dračí doupě Plus nabízí nový systém tvorby a vývoje postav, elegantní, avšak mocné herní mechanismy (při jejichž použití si hráči vystačí se základními početními úkony), sjednocený systém hodů a zajímavý soubojový systém, a kromě toho též propracovaný a provázaný systém magie, duševních schopností, astrálních sfér a bohů.

Každé povolání je tak obsáhlé a dává hráči tolik možností, že nebylo možné umístit je všechna do jedné knihy. Proto jednotlivá povolání najdete po dvou ve třech různých příručkách: Bojovník a čaroděj, Zloděj a theurg, Hraničář a kněz. Kromě nich patří do základní sady ještě nezbytná Příručka pro hráče, obsahující veškeré obecné herní mechanismy, a samozřejmě též Příručka Pána jeskyně, v níž PJ nalezne též návody pro tvorbu světa a dobrodružství, tipy pro vedení hry a také propracované ukázkové dobrodružství. Poslední knihou, která vyšla k DrD Plus je Bestiář. Tato bohatě ilustrovaná kniha obsahuje bezmála 120 nových nestvůr a je celá provázána příběhem.
DrD+ Bojovník a Čaroděj

DrD+ Bojovník a Čaroděj

295,- Kč  255,- Kč
Ušetříte: 40,- Kč z ceny
Vložit:
DrD+ Zloděj a Theurg

DrD+ Zloděj a Theurg

295,- Kč  255,- Kč
Ušetříte: 40,- Kč z ceny
Vložit:
DrD+ Hraničář a Kněz

DrD+ Hraničář a Kněz

295,- Kč  255,- Kč
Ušetříte: 40,- Kč z ceny
Vložit:
Copyright © 2024 e-shop nakladatelstvi ALTAR. Powered by Zen Cart