Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

DrD+ Zloděj - e-verze

70,- Kč

Vždy doprava zdarma

Tuto příručku si můžete zakoupit i v elektronické podobě ve formátu PDF. Pokud se kdykoli později rozhodnete pro následné zakoupení tištěné příručky v našem e-shopu, bude vám po objednání odečtena cena elektronické verze (při dokončování objednávky uveďte do poznámky, že si přejete tuto možnost využít).

Jakmile obdržíme vaši platbu, bude vám zpřístupněna možnost stažení elektronické verze. Odkaz ke stažení najdete v přehledu příslušné objednávky, k němuž se dostanete na stránce Můj účet.

Pokud jste si u nás již zakoupili tištěnou příručku a požádali jste o elektronickou verzi zdarma, zašleme vám po zaplacení e-mail s kódem potřebným pro stažení příručky. Tento kód zadejte do příslušného okénka a kliknutím na Stáhnout si ji stáhněte. Platnost kódu je 7 dní od zaslání.

Kód pro stažení:  • Výrobce: ALTAR

Vyberte prosím:

Ke stažení

Tento produkt byl přidán dne Friday 04. January 2013.

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu. Pokud vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
 | Úvod |