Úvod |  Přihlásit
E-shop nakladatelství ALTAR [home link]

Svět plný dobrodružství

DrD II - Hry mocných - e-verze

110,- Kč

Vždy doprava zdarma

Tuto příručku si můžete zakoupit i v elektronické podobě ve formátu PDF. Jedná se o elektronickou verzi 1. vydání, některé herní mechanismy tedy nemusejí být v souladu s 2. přepracovaným vydáním základní příručky.
Čísla stránek v obsahu a v rejstříku fungují jako hypertextové odkazy na konkrétní místa v knize.

Pokud se kdykoli později rozhodnete pro následné zakoupení tištěné příručky v našem e-shopu, bude vám po objednání odečtena cena elektronické verze (při dokončování objednávky uveďte do poznámky, že si přejete tuto možnost využít; pozor, systém neodečítá slevu automaticky, nedoporučujeme tedy v takovém případě volit platební metodu GoPay).

Jakmile obdržíme vaši platbu, bude vám zpřístupněna možnost stažení elektronické verze. Odkaz ke stažení najdete v přehledu příslušné objednávky, k němuž se dostanete na stránce Můj účet.

Pokud jste si u nás již zakoupili tištěnou příručku, můžete požádat o tuto elektronickou verzi a obdržíte ji zdarma. Zašleme vám kód ke stažení, ten zadejte do příslušného okénka a kliknutím na Stáhnout si e-verzi stáhněte.

Kód pro stažení:  • Výrobce: ALTAR

Vyberte prosím:

Ke stažení

Tento produkt byl přidán dne Thursday 06. February 2014.

Prohlášení: Ačkoliv se zde snažíme poskytovat co nejpřesnější informace o zboží, akceptujte prosím případné námi nezaviněné změny sortimentu. Pokud vystavené informace nebudou vyjadřovat aktuální stav nabídky, budete neprodleně informováni.
 | Úvod |